Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Përpjekja e Donald Trump për të kapur dorën e Melanie është një sfidë e vërtetë

(Video) Përpjekja e Donald Trump për të kapur dorën e Melanie është një sfidë e vërtetë
April 25
09:41 2018

Donald Trump këtë herë kishte një dëshirë të madhe ta kapte për dore Melanie Trump gjatë  një eventi në Shtëpinë e Bardhë në nderim të Presidentit Francez Macron.

Por ai duhet të punonte për ta arritur këtë. Trump po qëndronte pranë gruas së tij në Kopshtin Rose dhe u përpoq ta shtrengonte dorën e saj pas një beteje të gjatë dhe me vullnet të madh.

Duket qartë në video që Melanie po përpiqej ta shmangte kapjen e duarve por Trump dhe gishti i tij i vogël bën një përpjekje të vazhdueshme dhe po ia arritën qëllimit sepse Melania u dorëzua dhe bashkoi dorën e saj me atë të presidentit. Cfarë dashurie apo jo?

 

 

/Blitz.al/

 

 

 

 

Komento

Shperndaje