Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Performanca e Justin Bieber që duhet të shihni

(Video) Performanca e Justin Bieber që duhet të shihni
December 06
14:03 2016

 

I ftuar në emisionin e djeshëm të Ellen DeGeneres, Justin ka dhënë dy lajmërime surprizë për fansat e tij: 1. një turne botëror në stadiume; 2. është single dhe i tillë do të qëndrojë për një kohë të gjatë.

Përveç kësaj dhe bisedës së këndshme me Ellen, Bieber ka dhuruar edhe një super performancë të këngës së tij në bashkëpunim me “Major Lazer”, “Cold Water”.

Ndryshe nga herët e tjera, këngëtari 22-vjeçar ka dhënë një performancë akustike, duke i lënë të pranishmit gojëhapur. /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje