Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Për të gjithë ju që festoni ditëlindjen, Renee ka një surprizë!

(Video) Për të gjithë ju që festoni ditëlindjen, Renee ka një surprizë!
November 19
17:16 2017

Tashmë e kemi kuptuar se Renee, vogëlushja e Robertit dhe Norës ka një zë shumë melodioz. Në fund të fundit, nuk kishte si të ishte ndryshe pasi zërin e ka trashëguar pikërisht nga prindërit e saj.

Sot, Roberti ka publikuar një video të të voglës së tij, duke kënduar “Happy birthday” e përbri saj shkruan: “kushdo që ka ditëlindjen sot, urime”.

Renee këndon me plot pasion shoqëruar nga babai i saj. Epo mund të themi se vogëlushja sapo ju bëri një surprizë të bukur të gjithë atyre që festojnë sot ditën e lindjes./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje