Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Pamjet e para të Klaudia Pepës nudo…

(Video) Pamjet e para të Klaudia Pepës nudo…
November 17
16:41 2016

Gjatë muajve të verës ju thamë se balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, e cila po e zhvillon karrierën në Itali, po përgatitej për një set fotografik… nudo, në qytetin e Vlorës. Fotografi që ka realizuar këtë set fotografik, Renuar Locaj, ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram, ku balerina seksi shfaqet provokuese gjatë sesionit fotografik.

Nëpërmjet kësaj videoje mund të shohim Klaudian të zhveshur, por pamjet e plota do t’i shohim kur të publikohet seti i shumëpritur. Klaudia Pepa ka hapur pak muaj më parë edhe shkollën e saj të baletit në Milano. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje