Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Obama këndon “One Dance” të Drake

(Video) Obama këndon “One Dance” të Drake
June 28
14:57 2016

Që Obama është një nga liderët më “të paparë” të Shtëpisë së Bardhë, kjo nuk është ndonjë habi e madhe.

Këtë herë, presidenti i SHBA-së ka kënduar refrenin e një nga hiteve më të dëgjuara të momentit, “One Dance”, nga albumi më i fundit i Drake.

Në të vërtetë, videoja është një ndërthurje e disa fjalimeve të Obama-s, ku është marrë vetëm një fjalë për të bërë kështu një video kolazh ku ai duket sikur po këndon në të vërtetë.

Tani ai edhe mund ta ketë kënduar këngën në të vërtetë, por videoja e mëposhtme është thjesht një “mash-up”:

 

Etiketimet
Shperndaje