Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike

(Video) “Nrg Band” tregon se si janë të pasmet e femrave ballkanike
April 17
18:12 2017

“Nrg Band” ka publikuar klipin më të ri me titull “Balkanbooty”.

Fillimisht, djemtë e “Nrg Band” janë në një bar duke pirë vetëm dhe duke kënduar: “Edhe nëse jam me tjetër kënd, edhe nëse vij nga teje rrij”.

E pas kësaj fraze i shohim në një bar të rrethuar nga femra mjaft simpatike, duke nxjerrë edhe kuptimin e titullit “Balkanbooty”.

Pas lançimit të “Thirrëm” duket se “Nrg Band” vjen me një tjetër këngë interesante. E ku i dihet, ndoshta “Balkanbooty” kthehet në një hit tjetër të tyre.

Komento
Shperndaje