Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Nora Istrefi “tërbon” Tiranën

April 03
14:30 2016

IMG-20160403-WA0009   IMG-20160403-WA0010

Nora Istrefi i është rikthyer skenës muzikore më në formë se kurrë, pas një mungese njëvjeçare.
Ajo ka performuar mbrëmjen e kaluar në “Arena Club” duke mbledhur një numër të madh ndjekësish.

E veshur tepër seksi, Nora ka kënduar deri në orët e para të mëngjesit disa nga hitet e saj, madje ka elektrizuar audiencën me ‘twerk’ duke treguar edhe një herë format e saj të shkëlqyera.

Kjo është dalja e parë në skenë e Norës, në Tiranë, për këtë vit, pas lindjes së vajzës së saj, René. Kënga “Sa t’kom dasht” e publikuar në mars të këtij viti ka kaluar shifrën e 5 milionë shikimeve në Youtube.

 

Etiketimet
Shperndaje