Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Noizy mban premtimin! Ja ç’ka bërë pas mesnate…

(Video) Noizy mban premtimin! Ja ç’ka bërë pas mesnate…
September 14
09:22 2016

Pas konfliktit me Cozman në një ndër lokalet e Prishtinës u aludua se reperi Noizy do të anulonte koncertin në Mitrovicë dhe Ferizaj. Në media u tha se ai ishte i plagosur dhe duhej të mbyllte procedurat në polici, kështu që nuk mund të merrte pjesë në koncert.

Noizy-n nuk e trembi as plumbi! Ai u premtoi fansave që do të shkonte  dhe ashtu veproi.

Reperi ka postuar disa video në Snapchat ku në disa momente shihet pranë fansave dhe thotë se është mirë. Më pas ai nuk ka ngurruar për të shpërndarë edhe disa momente nga atmosfera e koncertit në Ferizaj, një mënyrë kjo si për t’i treguar Cozman-it dhe grupit të tij që: “Noizy është i pamposhtur”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje