Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Noizy: “Mami, ia dola!”

May 28
17:12 2016

Noizy dhe Enca shihen shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit sepse, përveç bashkëpunimeve, janë edhe miq të mirë.  Së fundmi ata janë duke punuar për klipin e tyre më të ri.

Pak më parë Noizy ka postuar një video në Instagram ku shfaqet bashkë me Encën. Ai  thotë: “Mami, ia dola, po bëj një  klip, jam i famshëm tani!”. Kjo video “funny”  nuk mund të lihej pa u komentuar edhe nga fansat e tyre, të cilët nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë batuta. Nuk dihet nëse kjo video është thjesht një situatë gazmore mes Noizy-t dhe Encës apo rreperi ironizon dikë tjetër.

 

 

Mum I made it

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje