Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Noizy di të jetë edhe romantik…

(Video) Noizy di të jetë edhe romantik…
September 30
11:35 2016

Zakonisht reperët jemi mësuar të mos i shohim të shprehin ndjenjat apo të jenë romantikë pasi profili i tyre muzikor i kërkon të jenë më të ftohtë dhe më të rezervuar. Megjithatë, ka raste kur edhe nëpërmjet repit, këngëtarët mundohen të rrëfejnë mbi ndjenjat dhe dashurinë.

Së fundi Noizy ka postuar në rrjete sociale një video dhe një fotografi ku paralajmëron projektin e radhës që do të lançojë. Por duke cituar disa nga vargjet e këngës mund të themi se bëhet fjalë për një këngë shumë romantike. “Kur thojshim kurrë s’kena mu nda, ja pra ku jemi tash u bo një kohë që nuk jemi pa…” – ka shkruar ai në Instagram.

Pra, Noizy di të jetë edhe romantik apo jo? /Blitz.al/

Shperndaje