Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Një oficer policie si…Beyonce!

(Video) Një oficer policie si…Beyonce!
October 18
16:55 2016

Një gjë është e sigurt: “Formation” është kënga që ka pasur impaktin më të madh në të gjithë botën për sa i përket vitit 2016.

Kemi parë dhjetëra video imituese ku mjekë, balerinë, politikanë e njerëz të thjeshtë përpiqen të kryejnë lëvizjet si në video, por kurrë se nuk kemi parë një polic të bëjë një gjë të tillë. Sidomos kur kënga është kundërshtuar fuqishëm nga kryetari i bashkisë së New York-ut dhe drejtuesit e policisë.

Në një video të postuar në rrjetet sociale shohim një oficer policie me ngjyrë teksa performon “Formation” në një mënyrë gati perfekte. Nuk është çudi nëse nesër e shohim përkrah skuadrës së Beyonce-s. /Blitz.al/

 

 

Shperndaje