Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Një moment i adhurueshëm që Sara Hoxha ka ndarë me të gjithë

(Video) Një moment i adhurueshëm që Sara Hoxha ka ndarë me të gjithë
September 09
12:44 2016

Të gjithë jemi në dijeni se Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço janë duke pritur fëmijën e tyre të parë. Gjatë shtatzënisë, Sara nuk ka dashur të jetë shumë e shfaqur në rrjete sociale, por hera-herës ajo ka postuar fotografi në Snapchat gjatë pushimeve në SHBA.

Por para pak minutash, ajo ka vendosur të ndajë me të gjithë ndjekësit e saj një nga momentet më të bukura të shtatzënisë. Në një video të shkurtër shfaqet barku i Sarës dhe mund të vërehet lëvizja e bebes.

Më këtë moment kaq të bukur, ne i urojmë Sarës një vazhdimësi të mbarë të shtatzënisë së saj deri në lindjen e vogëlushit. /Blitz.al/

Shperndaje