Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Një ceremoni si në përrallë! Elita dhe Gjiko kthejnë dasmën e tyre në dokumentar

(Video) Një ceremoni si në përrallë! Elita dhe Gjiko kthejnë dasmën e tyre në dokumentar
September 24
09:48 2018

Elita Rudi dhe Gjiko kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë këtë fundjavë. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar videot dhe fotot e shumta nga vetë çifti por dhe të ftuarit e tjerë.

Por prisni surprizat nuk kanë mbaruar akoma! Elita ka njoftuar nëpërmjet një postimi në Instagram se ceremoninë e dasmës do të mund ta shohim në formën e një dokumentari, i cili do të publikohet së shpejti.

Ajo ka shpërndarë një video me disa prej momenteve të këtij dokumentari dhe përbri shkruan: “Së shpejti, video e plotë. Mezi po e presim”.

Video nis me fjalimet e prindërve të tyre dhe vazhdon më tej me momente nga dasma. Elita dhe Gjiko e kthyen dasmën e tyre në një përrallë dhe ne mezi po presim ta shohim./Blitz.al/

 

 

View this post on Instagram

 

Së shpejti video e plot nga @joymediavideo , menxi po e pres 😁

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Komento
Shperndaje