Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Në dasmën mbretërore mungon një detaj i rëndësishëm

(Video) Në dasmën mbretërore mungon një detaj i rëndësishëm
October 08
12:31 2016

Në ambientet e Pallatit të Brigadave ka filluar ceremonia martesore e Princ Lekës dhe Elia Zaharias.

Në një video në Instagram postuar nga Alketa Vejsiu shfaqen momentet e para të çiftit kur shkojnë drejt hollit, por duket se mungon diçka.

Në dasmat mbretërore ndërkombëtare në pjesën ku parakalon çifti shtrohet një tapet i kuq ose blu (për të karakterizuar gjakun e tyre aristokrat). Ndryshe nga këto dasma, në dasmën e Princit shqiptar nuk është shtruar asnjë tapet, edhe pse duket qartë që mbajtëset janë aty.

Nuk e dimë nëse kjo ka qenë një zgjedhje e Princit dhe Elias apo organizatorët kanë harruar një detaj vërtet të rëndësishëm./Blitz.al/

Shperndaje