Blitz

 Breaking News

(Video) Moderatorja e Top Channel rrëzohet keq në mes të emisionit!

(Video) Moderatorja e Top Channel rrëzohet keq në mes të emisionit!
January 25
18:56 2020

Gjatë intervistës me astrologen Meri Shehu, ka ndodhur një incident aspak i këndshëm në studion e Pop Culture, në Top Channel. Teksa diskutonin për çiftet që përshtaten më tepër sipas shenjës së horoskopit, Dojna ka vendosur tu bëjë një sfid vajzave. Ato duhet të bënin sfidën e Victoria Beckham në mënyrë që të “meritonin” David.

E para e ka bërë Kejli, e cila ja doli me shumë sportivitet. Por teksa Kilda tentoi ta bënte është rrëzuar nga kolltuku duke shkaktuar të bërtitura por edhe të qeshura në studio. Ndonse një moment i sikletshëm, ky është kaluar me mjaft sportivitet dhe humor nga Dojna dhe vajzat e Pop Culture. Për më tepër ndiqni videon e plotë:

Share