Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Mjafton një zhartier dhe Rita Ora bllokon trafikun

April 02
14:57 2016

Rita Ora ka bllokuar trafikun kur është shfaqur e veshur me zhartier në rrugët e Los Anxhelosit. Këngëtarja ka qenë duke xhiruar kur ka dalë në rrugë me veshjen “e  rrezikshme”. Rita i kishte flokët të kapura mbrapa, ishte veshur me një zhartier, çizme mbi gju dhe një pallto të gjatë. Një veshje që i tejkalon kufijtë e imagjinatës. Rita Orën shpesh e kemi parë në stile të ndryshme. Një herë me rroba sportive, një herë me fustane elegante, por si këtë herë mund të themi që nuk e kishim parë asnjëherë.

Bukuroshja me origjinë shqiptare ka shpërndarë, me 8.8 milionë ndjekësit e saj, disa video ku kërcen në rrugë e veshur me zhartier.

 

When your photo shoot turns into a street rave ? #downtownLA #vibezzzz

A video posted by Rita Ora (@ritaora) on

Komento
Etiketimet
Shperndaje