Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Miley Cyrus qan për humbjen e Clinton

(Video) Miley Cyrus qan për humbjen e Clinton
November 09
17:56 2016

Fitorja e Donald Trump ka gëzuar e mërzitur shumë njerëz.

Personazhet e njohur kanë dhënë mendimet e tyre në rrjetet sociale për të dy kandidatët.

Ndryshe nga statuset e postimet e ndryshme, këngëtarja Miley Cyrus ka postuar një video të sajën në Facebook.

Ajo është duke qarë ndërkohë që flet dhe tregon se do të largohet nga Amerika tani që zgjedhjet i fitoi Trump. Duket se Miley ka qenë shumë e afeksionuar pas kandidates Clinton dhe nuk e ka pritur aspak mirë humbjen e saj.

Miley ka qenë një mbështetëse e Hillary Clinton, por tani duhet ta pranojë se postin e presidentit e fitoi dikush tjetër./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje