Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë

(Video) Michelle Obama në një sfidë të pazakontë
July 19
18:49 2016

Kanë qenë të shumtë personazhet që kanë marrë pjesë në rubrikën argëtuese “Carpool Karaoke” të show-t “The Late Late Show” të James Corden.

Nga Adele te Demi Lovato, Gwen Stefani apo Selena Gomez të cilat në një mënyrë apo një tjetër kanë argëtuar publikun. Por askush s’do ta kishte menduar se edhe një personazh si Zonja e Parë amerikane, Michelle Obama do të bëhej pjesë e lojës.

Cilat këngë dëgjon ajo kur udhëton me makinë? A i këndon ato? Të gjitha këto mund t’i zbulojmë duke ndjekur emisionin e radhës, mbrëmjen e nesërme.

Komento