Blitz

 Breaking News

(Video) Michelle Hunziker, nënë për të katërtën herë?

(Video) Michelle Hunziker, nënë për të katërtën herë?
July 18
19:04 2016

Që bukuroshja Michelle Hunziker dhe bashkëshorti i saj Tomaso Trussardi i dashurojnë familjet e mëdha, nuk është një gjë e re, por që kanë filluar nga puna për ta realizuar këtë, askush nuk e priste.

Prezantuesja zvicerane e cila u bë mama për të tretën herë vetëm 1 vit më parë, dje ka postuar një video të shkurtër në profilin e saj në Instagram, ku bisedon me vogëlushen Celeste:

“Cece, dëshiron që mamaja të të bëjë një vëlla?” – e pyet Michelle fëmijën, e cila filloi të qeshte sikur ta kishte kuptuar pyetjen.

Ka qenë kjo thjesht një lojë e rrjeteve sociale, apo një deklaratë e qëllimeve të vërteta familjare?

Këtë ende nuk mund ta zbulojmë, ama para se ta postonte këtë video, me siguri që Hunziker e ka ditur se fjalët e saj do të shpërndaheshin shpejt në lajmet rozë. S’na mbetet veçse të presim për lajme të reja…

Un sorriso vale più di mille parole…❤️❤️❤️ un abbraccio @therealtrussardigram

A video posted by Michelle Hunziker (@therealhunzigram) on

Tags
Share