Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Metallica promovon albumin e ri “Hardwired”

(Video) Metallica promovon albumin e ri “Hardwired”
August 19
13:11 2016

Metallica-t kanë njoftuar se do të nxjerrin albumin e tyre “Hardwired” më 18 nëntor. Këtë lajm ata e kanë shoqëruar me një video muzikore. Ata janë rikthyer pas 8 vitesh qetësi  me një album plot ritëm dhe energji.

Metallica-t kanë bërë një video hyrëse për albumin, për ta prezantuar tek fansat e tyre. Grupi ishte shkëputur prej një kohe të gjatë dhe tani premtojnë se do të vijnë bujshëm./Blitz.al/

 

Shperndaje