Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Më në fund zbulohet dita e publikimit të këngës “Lejla”, ja se kur…

(Video) Më në fund zbulohet dita e publikimit të këngës “Lejla”, ja se kur…
October 21
13:21 2016

Prej disa muajsh tashmë publiku është njohur me projektin më të ri të këngëtares Elvana Gjata në bashkëpunim me reperat Capital T e 2po2, të titulluar “Lejla”, që është shndërruar në refren për të gjithë, ende pa e dëgjuar.

E ndërsa të gjithë prisnin me padurim publikimin e këngës, Elvana ka postuar në profilin e saj në Instagram një video nga klipi i ri, nëpërmjet të cilit lajmëron se “Lejla” do të publikohet ditën e hënë, në orën 19:00.

Videon e kanë shpërndarë gjithashtu edhe Capital T dhe 2po2.

Një lajm ky që i ka emocionuar ndjekësit, të cilët shprehen të bindur se ky bashkëpunim do të shndërrohet në hit. /Blitz.al/

“Lejla” feat @truekapo @besnik2po2 E hene ora 19:00.

A video posted by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Komento
Shperndaje