Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Më në fund paqe për Tunën, feston me kunatën: “Momente të bekuara!”

(Video) Më në fund paqe për Tunën, feston me kunatën: “Momente të bekuara!”
November 27
09:25 2016

Këngëtarja Tuna ka qenë kryefjala e çdo lajmi rozë në Shqipëri dhe Kosovë. Ajo madje ende vazhdon të jetë pjesë e tyre lidhur me faktin nëse është apo jo shtatzënë me partnerin e saj, Patris Berisha, i cili, siç dihet, tashmë është vëllai i bashkëshortit të Nora Istrefit, Robertit.

Mirëpo gjithë këto lajme dhe kjo rrëmujë mediatike e kanë bërë Tunën, mesa duket, të kërkojë disa ditë pushimi dhe paqeje. Ajo ka udhëtuar drejt Greqisë në shoqërinë e vëllait të saj dhe kunatës. Në një video që ka publikuar disa orë më parë në Instagram, ajo shfaqet krah kunatës së saj duke kërcyer.

tuna

“Momente të bekuara me familjen!” – është shprehur këngëtarja ndërkohë që ka treguar se ajo ndodhet në një “club” në Selanik.

Më në fund pak paqe për Tunën!

Priceless family moments ?? #brother #sisterinlaw #thessalonikidowntown

A video posted by Tuna Sejdi (Official) (@tunasejdi) on

/Blitz.al/

 

Shperndaje