Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Mami Zaimina sapo na tregoi gjënë e parë që po i mëson bebit të saj!

(Video) Mami Zaimina sapo na tregoi gjënë e parë që po i mëson bebit të saj!
October 21
14:14 2017

Ajo ka zgjedhur ta mbajë sa më larg mediave periudhën e shtatzënisë, por portalet kanë shkruajtur pafund në momentin e parë që Zaimina Vasjari pranoi publikisht se prej 6 muajsh pret një fëmijë.

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur publikoi  foto në të cilën, në pamje të parë nuk kishte asgjë të veçantë por shkrimi bashkangjitur tregonte se shumë shpejt ajo do të bëhet nënë.

Dita-ditës, këngëtarja e njohur po ndan me publikun momente gjatë pritjes së ëmbël, e një prej tyre ka qenë edhe i postuar pak minuta më parë. Në një video të publikuar në Instagram-in e saj, Zaimina shfaqet duke kërcyer ose ndryshe sic e quan ajo “po i mëson bebit të saj disa lëvizje”. Ky është me të vërtetë shumë i këndshëm!/Blitz.al/

Learning my baby some moves ??? #musicaly

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Komento
Shperndaje