Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kryetari i komunës së Prishtinës si kurrë më parë! Organizon një festë të “çmendur” për Halloween

(Video) Kryetari i komunës së Prishtinës si kurrë më parë! Organizon një festë të “çmendur” për Halloween
November 01
10:08 2016

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, mbrëmjen e djeshme ka lënë për pak çaste angazhimet e tij në krye të komunës dhe ka vendosur të organizojë një festë të pazakontë, duke mbledhur miqtë e tij në një prej “club”-eve të Prishtinës.

Por jo vetëm kaq, sepse në një moment ai ka vendosur të bëhet edhe DJ, duke krijuar kështu ovacione te të ftuarit.

“Indeksonline” ka publikuar edhe një video nga momenti kur Ahmeti ka qenë duke luajtur muzikë e nga ku ka krijuar një atmosferë mjaft festive.

Ju mbetet juve të gjykoni nëse Shpend Ahmeti ka qenë një DJ i mirë apo jo… /Blitz.al/

Shperndaje