Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Video/Kjo është fansja më e ëmbël e Majlinda Bregut…

Video/Kjo është fansja më e ëmbël e Majlinda Bregut…
October 28
19:31 2016

Deputetja e Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, ka fansen më të ëmbël në botë. Bregu ka postuar një video shumë të simpatike në profilin e saj në Instagram dhe në të shfaqet mbesa e saj e vogël, Mia. Siç shihet edhe në video, vogëlushja e ndjek me shumë dashuri tezen teksa ajo mban fjalimin e radhës nga foltorja e Parlamentit.

Ky gjest duket se e ka lumturuar shumë teze Majlindën, ndaj dhe deputetja nuk i ka rezistuar dot kësaj videoje dhe e ka ndarë menjëherë atë me miqtë e saj virtualë.

“Mia, Mia dashuri mistrece e tezes”, – shkruan ajo në mbishkrimin e kësaj videoje dhe, siç dihet nga të gjithë mbesat për tezet janë dashuri./Blitz.al/

😍😍😍😍😍 Mia, Mia, Mia dashuri mistrece e tezes😘❤️💫 @bakubregu @ornela_bregu

A video posted by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Shperndaje