Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kjo është fansja më e ëmbël e Blendi Fevziut…

(Video) Kjo është fansja më e ëmbël e Blendi Fevziut…
October 18
10:43 2016

Blendi Fevziu është një nga gazetarët më të ndjekur e më të pëlqyer në vend e për këtë nuk ka asnjë dyshim. Por vetëm para pak minutash ai ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të fanses së tij më të ëmbël.

Bëhet fjalë për vajzën e tij, Alis, e cila para pak ditësh ka festuar 1-vjetorin e lindjes.

Në video Alis qëndron para televizorit dhe thërret “babi” gjatë kohës që sheh të atin në transmetimin e emisionit të tij.

Kjo video ka emocionuar jo vetëm Blendin, por edhe ndjekësit e Instagram-it, të cilët nuk i kanë kursyer fjalët e bukura për vogëlushen. /Blitz.al/

?

A video posted by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Shperndaje