Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kjo është e vërteta e ndarjes së Afërdita Dreshajt!

(Video) Kjo është e vërteta e ndarjes së Afërdita Dreshajt!
October 08
21:10 2016

Kohët e fundit u përfol për ndarjen e Afërdita Dreshajt nga i dashuri i saj Jakub Kindl. U aludua se çifti nuk ishte më bashkë, sepse ata nuk kanë qenë aspak aktivë në rrjetet sociale. Afërdita dhe Jakub nuk kanë postuar foto së bashku që prej pushimeve të tyre.

Në emisionin “Thumb” nga Aulona dhe Fatma, menaxheri i Afërditës për marrëdhëniet me publikun, Eraldo Rexho, ka dhënë një prononcim.

“Mediat kanë aluduar vetëm nga fakti që çifti nuk ka postuar më foto në rrjetet sociale që prej pushimeve në Santorini, por kjo nuk është aspak e vërtetë, janë thjesht spekulime, sepse Afërdita dhe Jakubi janë shumë të lumtur”,- ka thënë Eraldo Rexho  për “Thumb”. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje