Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kërcënimi i Gjikos për femrat dhe si e përshkruan Elita Rudin

(Video) Kërcënimi i Gjikos për femrat dhe si e përshkruan Elita Rudin
March 20
18:32 2017

Kohët e fundit, reperi i njohur Gjiko është vënë në qendër të vëmendjes lidhur me marrëdhënien e tij me prezantuesen nga Kosova, Elita Rudi.

Dy të rinjtë thuhet se janë një marrëdhënie dashurie, por askush nuk ka pranuar asgjë… Të paktën deri tani.

Këtë javë, i ftuar në “Thumb”, reperi ka treguar marrëdhënien e tij me vajzat. “Nëse vajzat më ngacmojnë seksualisht, unë i denoncoj”, – shprehet Gjiko. Kurse në lidhje me Elitën, ai thotë se është prezantuesja më seksi në Shqipëri.

Për më shumë, ndiqni “Thumb” të shtunën në orën 18.00, vetëm në “ABC News”. /Blitz.al/

Shperndaje