Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Këngëtari shqiptar mbush 18 vjeç, mjaftueshëm për të… ndezur një cigare!

October 09
10:08 2017

 

Kur jemi të vegjël mezi presim të rritemi që të bëjmë gjëra që bëjnë vetëm të rriturit, siç është edhe të provojmë cigaren.

Siç e kemi mësuar edhe ditën e djeshme, këngëtari i label-it On Records, Endri ka festuar 18-vjetorin e lindjes në një festë të madhe me miqtë e tij më të ngushtë dhe kolegët e labelit.

Dikur, në perëndim kur djemtë mbushnin moshën 18 vjeç, kulmi i festës ishte humbja e virgjërisë, por me Endrin ka ndodhur ndryshe… kulmi i festës arriti kur ndezi një cigare bashkë me menaxherin, njëkohësisht edhe xhaxhai i tij, Mehmet Elshani.

Në një video të postuar së fundmi nga Elshani, shihet ai bashkë me Endrin teksa ndezin një puro sëbashku.

“Ai është 18 vjeç  tani, mjaftueshëm i rritur për të ndezur një cigare të vërtetë”, – shkruan menaxheri në video.

Epo, gëzuar ditëlindjen Endri! /Blitz.al/

 

 

He is 18 now mann inuff to smoke a real Cigar ? @endri 100?

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

 

Komento
Shperndaje