Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Katy Perry, një këngë dy videoklipe…

(Video) Katy Perry, një këngë dy videoklipe…
August 01
20:00 2016

Tashmë “Rise” nga Katy Perry është kthyer në një himn për fushatën presidenciale të Hillary Clinton dhe për Lojërat Olimpike Brazil 2016.

Edhe pse një klip zyrtar për këngën është publikuar, Katy Perry ka vendosur t’u bëjë një dhuratë fansave të saj, KatyCats.

As më pak e as më shumë por një klip të dytë për këtë këngë.

Ajo ka postuar sot një “teaser” të klipit më të ri, ku shihet duke ecur në shkretëtirë e duke fluturuar kundër rrymës me një parashutë.

“Rise” do të publikohet më 4 gusht,  një ditë para nisjes së Lojërave Olimpike.

 

 

 

Shperndaje