Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kanye West “thumbon” Taylor Swift

(Video) Kanye West “thumbon” Taylor Swift
July 28
17:38 2016

Duke mos u mjaftuar vetëm me vargjet “Më duket se akoma bëj seks me Taylor Swift/Pse?/Unë e bëra atë bushtër të famshme/”, Kanye West vazhdon akoma të sulmojë në një farë mënyre Taylor Swift.

Këtë herë e ka bërë në skenë bashkë me Drake, ku para se të performonte këngën e famshme “Famous”, thotë: “Jam shumë me fat që bashkëshortja ime ka SnapChat. Sepse tani ju të gjithë mund ta mësoni të vërtetën.”.

Kanye i referohet videove që Kim postoi duke demaskuar Taylor Swift, e cila në fillim kishte pranuar vargjet e këngës e më pas e kishte hedhur në gjyq për këngën.

Tani, të gjithë janë të mendimit se ky është fundi i Taylor Swift.

Shperndaje