Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re

(Video) Kanye West i zhvesh të gjithë në videon më të re
June 25
16:13 2016

Kanye West ka publikuar videon e tij më të fundit, të quajtur “Famous”, e cila (fatkeqësisht) nuk gjendet në Youtube, por vetëm në Tidal.

Pjesë e videos së reperit ishin edhe personazhe të tjerë, si Kim Kardashian, Donald Trump, George W. Bush, Anna Wintour, Rihanna, Chris Bown, Taylor Swift, Ray J, Amber Rose, Caitlyn Jenner dhe Bill Cosby. Deri këtu nuk ka asgjë të keqe pasi nuk është videoja e parë me personazhe të njohur. Por në “Famous” këta personazhe janë të zhveshur. Sigurisht, me kuptimin e parë të fjalës.

Kjo gjë ka lënë me gojë hapur pothuajse çdokënd që ka parë videon që u transmetua për herë të parë në një festë në Los Anxhelos, organizuar nga vetë Kanye. Një pjesë të vogël të kësaj videoje e gjeni më poshtë:

Komento
Etiketimet
Shperndaje