Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ka qenë apo jo shtatzënë Beyonce? Këngëtarja i çmend të gjithë me format pas lindjes…

(Video) Ka qenë apo jo shtatzënë Beyonce? Këngëtarja i çmend të gjithë me format pas lindjes…
August 22
12:02 2017

Pak muaj më parë, lajmi i shtatzënisë së këngëtares 35-vjeçare bëri mjaft bujë në media, duke i dhënë asaj edhe foton më të pëlqyer në Instagram.

Në qershor të këtij viti, Beyonce solli në jetë binjakët Rumi dhe Sir Carter, por nuk humbi as edhe një ditë kohë për të arritur format e mëparshme.

Së fundmi, krijuesja e “Drunk in Love” ka postuar një video në Instagram ku na ka bërë të dyshojmë: A ishte shtatzënë apo jo?

Seksi, e veshur me të kuqe dhe me flokët e lëshuara e kaçurrela, Beyonce ka treguar të gjitha hiret e saj në formën më të mirë të mundshme.

Tani Bey, bën mirë të na tregosh sekretin që ke përdorur për këto forma! /Blitz.al/

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Komento
Shperndaje