Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Justin Timberlake goditet me shuplakë nga admiruesi

(Video) Justin Timberlake goditet me shuplakë nga admiruesi
July 26
14:37 2016

Fushat e golfit apo kampionati “The American Century Celebrity Pro-Am” mund të jenë vende për argëtim, por nëse je këngëtari i “Holy Grail” ky vend nuk është për ty.

Justin Timberlake është qëlluar me shuplakë në faqe nga një fans teksa po kalonte anash fushës së golfit. Menjëherë pas këtij veprimi, truprojat e këngëtarit e kanë neutralizuar personin në fjalë.

Më pas admiruesi i Timberlake është lënë i lirë nga truprojat dhe duke qenë se artisti është heroi i shumë të rinjve, ai ka treguar se e meriton këtë titull duke bërë që asnjë akuzë të mos rëndojë mbi supet e të riut.

 

 

Shperndaje