Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

VIDEO/ Justin Bieber qëllon fansin me grusht

VIDEO/ Justin Bieber qëllon fansin me grusht
November 23
09:32 2016

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur me këngëtarin Justin Bieber, i cili ka qëlluar me grusht një fans të tij.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe është filmuar nga kamerat, kur një fans i Bieber depërton nga xhami i makinës dhe prek këngëtarin, ndërkohë që ai e qëllon me grusht.

Bieber vijon rrugën me makinë, ndërkohë që fansi duket në video i gjakosur.

Kjo nuk është hera e parë që Bieber përfshihet në skandale apo konfrontime me fansat. Një javë më parë, në Pragë të Çekisë, një person i uli atij pantallonat duke e zbuluar krejtësisht. /Blitz.al/

Shperndaje