Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Justin Bieber një serenatë për…

April 29
16:37 2016

Edhe pse Justin Bieber ka hequr dorë nga takimet me fansat pas koncertit, kjo s’do të thotë që ai u ka thënë atyre “Mirupafshim!” përgjithmonë.
Gjatë koncertit të tij në Cleveland, Ohio, SHBA, këngëtari i ka dhuruar një vogëlushjeje 5 vjeçare një serenatë në mes të stadiumit. Bieber është ulur në skenë dhe ka marrë nga turma e fansave vajzën 5 vjecare dhe i ka kënduar asaj.
Video është postuar në Twitter dhe tashmë është bërë virale në të gjitha rrjetet sociale.

Justin Biber ngjit një 5-vjecare në skenë, Beyonce kërcen në skenë me dy fanse, Adele “fejon” dy të rinj…. Kësaj i themi “PO!”, ia vlejnë tërë ato para.

 

 

Etiketimet
Shperndaje