Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë

(Video) Ja si reagojnë fansat e Adele kundrejt incidentit në skenë
April 06
16:47 2016

 

 

Të këndosh në stadiumet më të mëdha të Europës përballë një audience me më shumë se 10.000 persona nuk është dhe aq e lehtë sa duket. Përpos faktit që duhët t’i kënaqësh e t’i argëtosh të gjithë, duhet të kujdesesh edhe për mbarëvajtjen e koncertin nga ana teknike, sepse incidentet nuk mungojnë. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe Adele në koncertin e mbrëmshëm, ku gjatë këngës “All I Ask” i është fikur mikrofoni.

Epo, Adele nuk është shqetësuar fare sepse fansat e saj e kanë ndihmuar të mbarojë këngën duke qenë ata këngëtarët.

Komento
Etiketimet
Shperndaje