Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re

(Video) Ja çfarë u thotë meshkujve Jennifer Lopez në këngën e re
April 05
17:53 2016

Përmirësimi i disa opsioneve të Facebook, si ai i “Facebook Live Chat”, i ka dhënë mundësinë Jennifer Lopez të tregojë një moment të shkurtër nga kënga e saj e re “Ain’t Your Mama”, të cilën do ta publikojë ekskluzivisht për finalen e “American Idol”, ku ajo është anëtare jurie.

Ajo luajti një pjesë nga “Ain’t Your Mama” dhe teksti ishte shumë interesant: “I ain’t gonna cook all day, I ain’t your mama / I ain’t gonna do your laundry, I ain’t your mama” (Nuk do të gatuaj tërë ditën për ty, nuk jam mamaja jote/ Nuk do të të laj rrobat, nuk jam mamaja jote.)

Dëgjuat ju që keni planifikuar t’i propozonit Jennifer Lopez?

Komento
Etiketimet
Shperndaje