Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ide e shkëlqyer! Black Chyna zgjodhi që për Halloween të bëhej si… Rob Kardashian

(Video) Ide e shkëlqyer! Black Chyna zgjodhi që për Halloween të bëhej si… Rob Kardashian
November 01
10:42 2016

Kim Kardashian dhe familja e saj kanë qenë frymëzuese për shumë njerëz në botë për sa u përket veshjeve dhe kostumeve të Halloween-it, por këtë vit duket se “armiku ka qenë i brendshëm”.

Black Chyna, e dashura e Rob Kardashian, ka vendosur që për festën e Halloween-it të bëhet fiks si i dashuri i saj. Ajo së bashku me djalin, King Cairo, vendosën të kopjonin deri në detaje Rob-in, jo vetëm në veshje por edhe në sjellje.

Ajo madje ka realizuar edhe një video mjaft gazmore, ku sillet njësoj sikur të ishte Rob Kardashian. Black Chyna ka improvizuar një situatë sikur paparacët po e ndjekin dhe ajo ka bërtitur (njësoj si Rob bën zakonisht): “Unë jam Rob Kardashian! Lëreni familjen tonë të qetë!” – ndërkohë që e shoqëron këtë edhe me gjeste. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje