Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Habit Nora Istrefi, del pothuajse e zhveshur

(Video) Habit Nora Istrefi, del pothuajse e zhveshur
March 12
11:56 2017

Mbrëmjen e djeshme, Nora Istrefi ka dhënë një koncert në një ndër “club”-et më të njohura në Kosovë.

Si gjithmonë, Nora surprizon me look-un e saj dhe madje nuk e ka aspak kompleks edhe zhveshjen. Këngëtarja ka publikuar një video teksa ka qenë duke kënduar në skenë, por veshja e saj këtë herë ka qenë vërtet e habitshme. Nora ka veshur një fustan rrjetë të zi, që përveç formave seksi i tregon komplet të brendshmet.

Ndonëse një veshje e ekzagjeruar, mund të themi se përsëri Nora duket mjaft mirë nën fustanin rrjetë./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje