Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Habit Dj Sardi: Femrat më prekin shpesh nga b***t

(Video) Habit Dj Sardi: Femrat më prekin shpesh nga b***t
October 27
09:54 2016

Dj Sardi ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit në “Tema Tv”, “Hangover”, me moderatore Roza Latin. Kjo e fundit dhe Dj Sardi ndajnë një shoqëri mjaft të mirë me njëri-tjetrin, ndaj dhe nuk ia kursejnë sinqeritetin njëri-tjetrit edhe publikisht.

Thënë këtë, në një pyetje të Rozës nëse Dj Sardi ndihet i ngacmuar nga femrat në “club”-e, ky i fundit është përgjigjur shumë hapur. “Femrat më kapin nga b*thët dhe kjo ndodh shpesh…”, – ka thënë ai, pasi ka shpjeguar se forma e mirë e të pasmeve është si rezultat i stërvitjes në futboll. /Blitz.al/

#Hangover me @roza_lati : Ja si e ngacmojne gocat @sardidj??@tematv.al dhe @mcnradioalbania

A video posted by Roza Lati © (@roza_lati) on

Shperndaje