Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) “Furla” ju fton në bllok

May 06
14:53 2016

“Furla”, një markë prestigjoze italiane, tani ndodhet edhe në zonën e ish bllokut. Ditën e djeshme u organizua një event për të prezantuar ambjentin dhe koleksionin e ri 2016-të. Mes shumë njerëzve të ftuar, pjesmarrës kanë qenë edhe personazhe të njohur. Ata kanë pozuar me çantat dhe aksesorët e koleksionit të ri.  Në këtë koleksion mund të gjeni modelet dhe ngjyrat e çantave dhe aksesorëve më “IN” të momentit.

Të apasionuarit pas modës e kanë të preferuar këtë markë falë larmishmërisë në stil dhe ngjyra. Tashmë “Furla”, mund ta gjeni edhe në dyqanin e ri në zonën e ish bllokut.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje