Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Fansja e dehur ngjitet në skenë duke krijuar panik, Celine Dion menaxhon denjësisht situatën

(Video) Fansja e dehur ngjitet në skenë duke krijuar panik, Celine Dion menaxhon denjësisht situatën
January 14
14:13 2018

Gjatë një koncerti Live, yllit botëror Celine Dion i ka ndodhur një incident i cili mund të themi se ishte jo i lehtë për të.

Një fanse e saj ka arritur te kalojë kordonin e sigurisë duke hipur në skenë ndërkohë që këngëtarja po këndonte.

Celine ka reagur me qetësi edhe pse dukej që vajza ishte në gjendur të dehur dhe ka krijur një situatë të sikletshme duke e përqafuar këngëtaren dhe duke i vendosur edhe njërën këmbë mbi të.

Ajo ka ruajtur qetësinë duke menaxhuar situatën dhe ka filluar të flasë me fansen. “Jam e lumtur që arrite të jesh këtu tek unë dhe realizove ëndrrën për të qënë pranë meje, pavarsisht mënyrës si”- është shprehur Celine Dion.

Diva e muzikës  ka qetësuar fansen duke i thënë gjithashtu  se “çdo gjë do të bëhet më mirë, është viti i ndryshimeve, viti 2018”. Ajo më pas filloi të këndonte “’I love you, you love me,” për të ndryshuar situatën dhe për ti dhuruar sa më shumë dashuri fanses së saj.

Këngëtarja nuk lejoi madje as bodiguardët  që të ndërhynin pa qetësuar vajzën nën efektin e alkoolit. Më pas Dion u kërkoi falje fansave dhe i falenderoi për durimin, duke thënë se njerëzit kanë nëvojë që të flasim me ta kur janë në gjendje jo të mirë, duke vazhduar më tej koncertin në Las Vegas.

Komento
Shperndaje