Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Fansat e Noizy-t në panik! Reperi i gjakosur dhe pa ndjenja në makinë

(Video) Fansat e Noizy-t në panik! Reperi i gjakosur dhe pa ndjenja në makinë
September 04
20:11 2017

 

Pak minuta më parë, në Instagram-in e Noizy-t është postuar një video e cila ka vënë në panik të gjithë ndjekësit e tij. Reperi shfaqet pa ndjenja, me kokën mbi timon, i gjakosur dhe duket sikur është goditur në pjesën e pasme të kokës.

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Fillimisht e gjithë skena duket më se e vërtetë, por pak orë më parë përmes një fotoje Noizy paralajmëroi se gjatë ditës së sotme do të xhironte një film.

Duket se e gjithë kjo skenë është pjesë e një filmi. Reperi ka dashur të tërheqë paksa vëmendje pasi ka refuzuar të shkruajë diçka bashkangjitur videos, gjë që e bënte akoma edhe më të dyshimtë postimin.  Qetësohuni fansa, është pjesë e një filmi!/Blitz.al/

 

Bruda @khodrkida Shooting Day In Middle Of Berlin #Germany

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Komento
Shperndaje