Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

(Video) Ervin Kurti kthehet në inspirim për Feron. Çfarë po ndodh?

(Video) Ervin Kurti kthehet në inspirim për Feron. Çfarë po ndodh?
April 25
11:44 2019

Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Fero ka publikuar këngën e tij më të re “fol edhe 1 herë”.

Por a e dini nga është frymëzuar Fero për këtë? Nga gazetari shqiptar Ervin Kurti. Teksa ka qenë i ftuar në “Top Show” vitin e kaluar, Ervini ka pyetur Fero-n se përse nuk i do femrat që kanë Instagram që ti ketë të dashura dhe përgjigja e reperit ka qenë “Fol edhe një herë vëllaçko”.

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

Frazë të cilën ai e ka përdorur edhe në këngën e re “Fol edhe një herë”. Fero ka publikuar coverin e këngës në Instagram e përbri saj shkruan:

“Fol edhe 1 herë Out Now. Jom inspire prej Ervin Kurtit me bo këtë muzikë”.

E pra mesa duket vetëm me një pyetje Ervini u kthye në inspirim për Feron./Blitz.al/

 

Share