Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Ermal Mamaqi “përgjon” Luana Vjollcën: “Do ju tregoj çfarë njeriu është ajo!”

(Video) Ermal Mamaqi “përgjon” Luana Vjollcën: “Do ju tregoj çfarë njeriu është ajo!”
November 14
10:49 2018

Mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi ka qenë duke darkuar me Adelina Tahirin dhe bashkëshortin e saj. Por në të njëjtin restorant ka qenë edhe Luana Vjollca e kjo gjë nuk i ka shpëtuar atij. Moderatori ka përgjuar paksa Luanën teksa ajo darkonte me një shoqe.

Ai është ngritur nga tavolina e tij dhe ka shkuar drejt asaj të Luanës ku i ka bërë një video. Fillimisht Ermali u thotë ndjekësve se do tu tregojë se çfarë njeriu është Luana Vjollca dhe çfarë bën ajo. Më pas plot humor ai i thotë Luanës: “Njerëzit nuk kanë bukë të hanë, ti ha sushi”.

Luana e ka marrë me sportivitet këtë moment duke u “justifikuar” se po ha thjesht një supë, e më pas të dy kanë shpërthyer në të qeshura./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje