Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Eranda Libohova bëhet nostalgjike

(Video) Eranda Libohova bëhet nostalgjike
October 19
16:48 2016

Këngëtaren Eranda Libohova e ka kapur nostalgjia sot dhe është rikthyer pas në kohë.

Ajo ka postuar në Insta Story një video të këngës së saj “Kthehu për vete, për mua”, të cilën e ka kënduar në Festivalin e TVSH-së në vitin 1996.

Në video Eranda shfaqet duke parë festivalin në televizor dhe më pas e këndon bashkë me një grup vajzash. Kanë kaluar 20 vite prej prezantimit të kësaj kënge, por  Eranda vazhdon ta këndojë me të njëjtin emocion.

“Kthehu  për  vete, për mua”, një këngë që bën nostalgjikë, përveç këngëtares, edhe të gjithë adhuruesit e saj./Blitz.al/

Shperndaje