Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Enca revoltohet me pedagogun

June 10
14:32 2016

Enca Haxhia, mesa duket, nuk e ka mbyllur shumë mirë këtë javë në shkollë. Ajo është revoltuar me një pedagog dhe inatin ka vendosur ta nxjerrë nëpërmjet Snapchat-it.

Vetëm pak më parë, pasi Enca ka dalë nga shkolla, ka postuar një foto në Snap, ku shkruan: “Ti vetëm na mëson historinë, pse je histerik? #pedagogë të frustruar”. Dhe më pas vazhdon me video, në të cilat u bën thirrje pedagogëve që mos tua nxjerrin inatet studentëve.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes Encës dhe pedagogut që ajo flet me kaq “urrejtje”. Faji i pedagogut apo i Encës, cilido qoftë, këngëtares nuk i ka pëlqyer aspak ajo që ka ndodhur.

Etiketimet
Shperndaje