Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Edhe Majk “infektohet” nga Tony Montana

(Video) Edhe Majk “infektohet” nga Tony Montana
November 16
18:30 2016

Shumë reperë të njohur kanë si idhull mafiozin e famshëm Tony Montana. Disa i kushtojnë këngë, disa postojnë fotot e tij, kurse Majk ka zgjedhur një tjetër mënyrë për t’i shprehur “dashurinë”.

Ai ka postuar në Snapchat një video ku imiton Tony Montanën (Al Pacino). Ai është bashkë me mikun e tij, të cilit i drejtohet në video: “Okay Sosa”. Mund të themi se duke u bazuar te filmat e tij, reperi është duke e imituar mjaft mirë mafiozin e njohur.

As Majk nuk i ka rezistuar tundimit të Tony-t dhe këtë e tregon fare mirë postimi i tij./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje