Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Videoja e Kim Kardashian bën 10 vjet. Fitime marramendëse prej saj!

Videoja e Kim Kardashian bën 10 vjet. Fitime marramendëse prej saj!
April 07
11:40 2017

Kanë kaluar 10 vjet nga publikimi i videos së famshme të Kim Kardashian dhe thuhet se videoja ka arritur të kapë 100 milionë $. Sipas TMZ-së, videoja me titull “Kim Kardashian Superstar” ka marrë tashmë 210 milionë klikime në internet.

Një njeri e ka parë atë çdo 1.5 sekonda dhe numri i klikimeve është rritur ndjeshëm në periudhën që Kim u martua me Kris Humphries dhe u divorcua pas pak kohësh. Videoja është bërë gjatë kohës kur Kim ishte me pushime në Meksikë me të dashurin e saj Ray J dhe ka dalë 4 vite më pas.

Kim ka paguar rreth 5 milionë $ që videoja të hiqej nga interneti dhe gjatë kësaj kohe thjesht e ka mohuar e nuk ka folur aspak për të./Blitz.al/

Komento
Shperndaje